Prawnik Spółek i Przedsiębiorstw

Prawnik Spółek i Przedsiębiorstw Informacje ogólne nt

A smiling woman pulling a new shirt out of a package while sitting on a couch.

10 tanich aplikacji odzieżowych do budżetowych zakupów

/
/
/
145 Views
Uwaga redakcyjna: Intuit Credit Karma otrzymuje wynagrodzenie od zewnętrznych reklamodawców, ale nie ma to wpływu na opinie naszych redaktorów. Nasi zewnętrzni reklamodawcy nie sprawdzają, nie zatwierdzają ani nie popierają naszych treści redakcyjnych. Informacje o produktach finansowych nieoferowanych w Credit Karma zbierane są niezależnie. Nasze treści są zgodne z naszą najlepszą wiedzą w momencie ich publikacji.

Zakupy online stały się popularnym sposobem, w jaki konsumenci mogą znaleźć i kupić wszystko, czego chcą. W rzeczywistości około 96% Amerykanów kupiło coś w Internecie w swoim życiu.

Zakupy na laptopie to nie jedyny sposób na zakupy online. Mnóstwo tanich aplikacji odzieżowych i rozszerzeń kuponów online pomoże Ci znaleźć dobre ceny na stylową odzież.

Oto 10 aplikacji z tanimi ubraniami, które pomogą Ci wyrazić siebie poprzez modę bez uszczerbku dla miesięcznego budżetu.


 1. Zulily
 2. ThredUP
 3. Wynajmij pas startowy
 4. Rue La La
 5. Pozłacany
 6. Poshmark
 7. Depop
 8. OfertaUp
 9. Amazonka
 10. Miód

1. Zulily

Jeśli lubisz znajdować oferty w sklepach dyskontowych, ale nie lubisz przeszukiwać wszystkich półek, Zulily może Ci się spodobać.

Zulily nie utrzymuje na miejscu dużego asortymentu. Zamiast tego zamawiają produkty po złożeniu zamówienia i przekazują Ci oszczędności — aż do 65% zniżki na najlepsze marki.

2. PRZEWRÓĆ

thredUP może być kolejną świetną aplikacją do zakupów ubrań dla osób z ograniczonym budżetem. thredUp specjalizuje się w odzieży używanej, dzięki czemu możesz robić zakupy, jednocześnie wspierając bardziej zrównoważoną modę.

Możesz filtrować wyniki według ceny, rozmiaru i marki, co może wyeliminować stres związany z zakupami w sklepach z używaną odzieżą, a jednocześnie pomóc Ci znaleźć ekscytujące oferty.

3. Wynajmij pas startowy

Jeśli potrzebujesz wyjątkowych strojów na specjalne okazje, takie jak wesela lub wyjazdy na narty, które planujesz założyć tylko kilka razy, być może uda Ci się zaoszczędzić pieniądze, korzystając z Rent the Runway.

Ta internetowa aplikacja odzieżowa umożliwia abonentom wypożyczanie zarówno ubrań formalnych, jak i codziennych. Możesz uiścić jednorazową opłatę za wynajem za sztukę lub zapisać się do członkostwa i wypożyczać określoną liczbę ubrań miesięcznie.

4. Rue La La

Rue La La to aplikacja odzieżowa dla osób dbających o styl, które robią zakupy z ograniczonym budżetem. Aby skorzystać z ofert dostępnych na stronie, musisz być członkiem — nawet do 70% rabatu od cen detalicznych.

Aplikacja Rue La La jest dostępna zarówno na Androida, jak i iPhone’a. Chociaż możesz robić zakupy w Rue La La online, aplikacja pozwala ustawić przypomnienia o nadchodzących otwarciach butików, dzięki czemu nie przegapisz żadnych atrakcyjnych ofert.

5. Pozłacane

Gilt to kolejna aplikacja odzieżowa dla członków, którą Rue La La nabyła w 2018 r. Podobnie jak Rue La La, Gilt oferuje sprzedaż markowych ubrań i artykułów gospodarstwa domowego.

Pierwotnie strona była dostępna wyłącznie na zaproszenie, ale od tego czasu została otwarta dla publiczności. Aby robić zakupy w Gilt, musisz być członkiem, ale nie potrzebujesz już zaproszenia.

6. Poszmark

Możesz zaoszczędzić pieniądze na ubraniach, kupując modne, ale delikatnie używane ubrania. Poshmark pozwala Ci to zrobić. Aplikacja pomaga ludziom kupować i sprzedawać stylowe ubrania, których już nie noszą.

Kolejną zaletą Poshmark jest to, że możesz go używać do inwestowania w siebie, sprzedając swoje ubrania za pośrednictwem aplikacji. Po prostu zrób zdjęcia swoich ubrań, opisz je i odpowiednio wycenij. Jeśli ktoś kupi Twoją odzież, aplikacja pomoże Ci zadbać o wysyłkę i wysłanie jej do tej osoby.

7. Depop

Jeśli szukasz wyjątkowej i kreatywnej odzieży w stylu vintage, Depop może być intrygującą opcją. Dzięki aplikacji, w której znajduje się ponad 30 milionów kolekcjonerów, sprzedawców vintage i stylistów, jest mnóstwo miejsc, w których można znaleźć inspiracje i świetne oferty.

Obserwując różnych sprzedawców i „polubiając” przedmioty na platformie, Depop pomaga Ci stworzyć tablicę wizji, którą dobiera zgodnie z Twoimi preferencjami dotyczącymi stylu. Aby kupować i sprzedawać w sklepie Depop, musisz utworzyć bezpłatne konto.

8. OfertaUp

Możesz myśleć o OfferUp jak Craigslist, ale być może z bardziej przyjaznym dla użytkownika doświadczeniem. Ponieważ jest to rynek lokalny, OfferUp nie koncentruje się wyłącznie na ubraniach, ale warto sprawdzić, czy znajdziesz oferty na modne przedmioty, które lubisz.

9. Amazonka

Jeśli robiłeś zakupy online, prawdopodobnie znasz interfejs Amazon. Firma jest obecnie piątą co do wielkości firmą na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej – której wartość wynosi około 1,045 biliona dolarów.

Niezależnie od tego, czy kupujesz odzież, akcesoria, czy nawet artykuły spożywcze, być może uda Ci się je znaleźć na Amazon — a ponadto zostaną one dostarczone prosto pod Twoje drzwi.

Jeśli chodzi o oferty, Amazon podświetla „Dzisiejsze oferty” w swoim menu nawigacyjnym. Jeśli regularnie robisz zakupy w Internecie, możesz skorzystać z członkostwa Prime, które uprawnia Cię do bezpłatnej wysyłki i ekskluzywnych ofert.

10. Miód

Honey to przede wszystkim rozszerzenie przeglądarki, które automatycznie stosuje kody kuponów do zakupów przy kasie.

Posiada również funkcję śledzenia cen, która pozwala na śledzenie pozycji w czasie, aby spróbować uzyskać najlepszą cenę. Honey nie ogranicza się do aplikacji i stron internetowych poświęconych odzieży; znajdziesz oferty na produkty z ponad 30 000 sklepów.


Co dalej: Stwórz budżet

Teraz, gdy znasz już aplikacje z tanimi ubraniami, za pomocą których możesz zwiększyć swoje wydatki, czas stworzyć budżet. Bez budżetu może być łatwo przesadzić, nawet jeśli robisz zakupy w niedrogich miejscach.

Rozważ wypróbowanie metody budżetowania 50/30/20. Dzięki tej technice wydajesz 50% wynagrodzenia po opodatkowaniu na potrzeby, 30% na potrzeby, a 20% na spłatę długów lub budowanie oszczędności.

About The Author

 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Pinterest

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :