Prawnik Spółek i Przedsiębiorstw

Prawnik Spółek i Przedsiębiorstw Informacje ogólne nt

Suburban home exterior at sunset with lawn and garden visible

6 najlepszych pożyczkodawców HELOC w 2023 r

/
/
/
49 Views
Uwaga redakcyjna: Intuit Credit Karma otrzymuje wynagrodzenie od zewnętrznych reklamodawców, ale nie ma to wpływu na opinie naszych redaktorów. Nasi zewnętrzni reklamodawcy nie sprawdzają, nie zatwierdzają ani nie popierają naszych treści redakcyjnych. Informacje o produktach finansowych nieoferowanych w Credit Karma zbierane są niezależnie. Nasze treści są zgodne z naszą najlepszą wiedzą w momencie ich publikacji.

HELOC to odnawialna linia kredytowa, która pozwala wykorzystać kapitał własny i uzyskać gotówkę na pokrycie wydatków, takich jak remont domu, czesne lub rachunki medyczne.

W przeciwieństwie do pożyczki ratalnej, którą otrzymujesz jednorazowo, HELOC umożliwia wielokrotne pożyczanie pieniędzy – do wysokości limitu kredytowego. Ponieważ HELOC jest zabezpieczony Twoim domem, stopy procentowe są zazwyczaj niższe niż te, które płacisz za pomocą pożyczki osobistej lub karty kredytowej. Należy jednak pamiętać, że HELOC mają zazwyczaj zmienne stopy procentowe, co oznacza, że ​​mogą zmieniać się w czasie wraz ze zmianami na rynku.

Zebraliśmy nasze typy dla sześciu najlepszych pożyczkodawców HELOC, aby pomóc Ci znaleźć takiego, który pasuje do Twojej sytuacji.
Najlepszy HELOC za nagrody: Aven

Dlaczego Aven się wyróżnia: Aven to karta kredytowa zabezpieczona kapitałem własnym w Twoim domu, zapewniająca elastyczność tradycyjnej karty kredytowej i niższe stawki HELOC. Za każdym razem, gdy użyjesz karty do dokonania zakupu, otrzymasz zwrot gotówki w wysokości 2%.

Aven nie pobiera wielu powszechnych opłat za zamknięcie. Ale ten pożyczkodawca pobiera opłaty za spóźnienie, przeniesienie salda i wypłatę gotówki. Cały proces składania wniosku, łącznie z zamknięciem kredytu, możesz przeprowadzić online.

Aven w skrócie

Dostępność Niedostępne na Hawajach, Indianie, Massachusetts, Missouri, Nevadzie, Nowym Jorku, Karolinie Północnej, Utah i Wirginii
Wymagania kredytowe 620 FICO; 640 punktów VantageScore
Godna uwagi funkcja Wbudowane narzędzia pomagające zapobiegać nadmiernym wydatkom

Przeczytaj więcej o Aven HELOC.

Najlepsze pod względem potencjalnych obniżek stóp procentowych: Bank of America

Dlaczego Bank of America wyróżnia się: Kiedy otrzymasz HELOC od Bank of America, możesz kwalifikować się do automatycznej płatności, początkowej wypłaty i zniżek dla członków Preferred Rewards. Kwoty pożyczki wahają się od 15 000 do 1 miliona dolarów, w zależności od miejsca zamieszkania.

Bank oferuje również specjalną stawkę wstępną przez pierwsze sześć miesięcy otwarcia linii kredytowej. Bank of America nie pobiera opłat za złożenie wniosku, zamknięcia ani opłat rocznych, a dostęp do środków można uzyskać za pomocą czeku, telefonu, bankowości internetowej lub w jednym z centrów finansowych banku.

Dostępność Ogólnonarodowy
Wymagania kredytowe Nie ujawnione
Godna uwagi funkcja Dostępna opcja ze stałą stawką bez opłat za konwersję

Przeczytaj więcej o HELOCs Bank of America.

Najlepsze dla małych kwot pożyczek: Citizens Bank

Dlaczego Citizens Bank wyróżnia się: Dzięki narzędziu Goal Builder HELOC firmy Citizen Bank możesz uzyskać dostęp do kwot pożyczek już od 5000 USD. Nie ma żadnych opłat za złożenie wniosku ani kosztów zamknięcia, a bank rezygnuje z opłaty rocznej w wysokości 50 USD w pierwszym roku otwarcia konta.

Citizens Bank oferuje możliwość wstępnej kwalifikacji, dzięki czemu możesz sprawdzić szacowaną kwotę pożyczki i stopę procentową bez wpływu na Twoją zdolność kredytową.

Dostępność 30 stanów na północnym wschodzie, południowym wschodzie, środkowym Atlantyku i środkowym zachodzie
Wymagania kredytowe Nieujawnione
Godna uwagi funkcja Możliwość zamknięcia w ciągu zaledwie siedmiu dni i uzyskania dostępu do środków w ciągu zaledwie dwóch tygodni

Przeczytaj więcej o HELOCs Citizens Bank.

Najlepsze dla członków wojska: Federalna Unia Kredytowa Marynarki Wojennej

Dlaczego Navy Federal wyróżnia się: Navy Federal obsługuje żołnierzy i ich rodziny od 1933 roku. Pożyczkodawca oferuje HELOC w wysokości od 10 000 do 500 000 dolarów w kwotach do 95% wartości domu w przypadku głównych i dodatkowych rezydencji oraz 70% w przypadku nieruchomości inwestycyjnych.

Kasa kredytowa nie pobiera niektórych typowych opłat, ale być może będziesz musiał pokryć koszty zamknięcia.

Dostępność Ogólnonarodowy
Wymagania kredytowe Nie ujawnione
Godna uwagi funkcja 20-letni okres spłaty, po którym następuje 20-letni okres spłaty

Przeczytaj więcej o federalnych HELOC marynarki wojennej.

Najlepsze dla szerokiego zakresu kwot pożyczek: PNC

Dlaczego PNC wyróżnia się: PNC oferuje HELOC w kwotach do 1 miliona dolarów ze stosunkiem kredytu do wartości (LTV) od 80% do 89,9%, w zależności od tego, gdzie mieszkasz. Możesz uzyskać zniżkę w wysokości 0,25%, rejestrując się w celu płatności automatycznej z kwalifikującego się konta czekowego PNC.

Bank pobiera roczną opłatę za rachunki HELOC i będziesz musiał spłacić część kosztów zamknięcia, jeśli zamkniesz linię kredytową w ciągu 36 miesięcy od jej otwarcia.

Dostępność Niedostępne na Alasce, Hawajach, Luizjanie, Mississippi, Nevadzie i Południowej Dakocie
Wymagania kredytowe Nie ujawnione
Godna uwagi funkcja Dostępna opcja ze stałą stawką

Przeczytaj więcej o PNC HELOC.

Najlepsze dla niskich stawek: Trzecie federalne oszczędności i pożyczka

Dlaczego Third Federal wyróżnia się: Trzecia Federalna gwarancja przekroczenia stawki konkurencji lub wypłacenia Ci 1000 USD w ramach programu gwarancji najniższej stawki, jeśli się zakwalifikujesz. Nie pobiera opłat początkowych, opłat za złożenie wniosku, kar za przedpłatę ani kosztów zamknięcia, a opłata roczna jest zniesiona w pierwszym roku.

Pożyczkodawca oferuje HELOC w wysokości od 10 000 do 200 000 dolarów – aż do LTV wynoszącego 80%.

Dostępność Niedostępne w wielu stanach — oferowane głównie w stanach zachodniego, wschodniego i środkowo-zachodniego wybrzeża.
Wymagania kredytowe Nie ujawnione
Godna uwagi funkcja Brak wymagań dotyczących minimalnego losowania

Przeczytaj więcej o Trzecich Federalnych HELOC.

Czy istnieje lepsza opcja niż HELOC?

To zależy od tego, jak planujesz wykorzystać te pieniądze. Oto kilka innych opcji do rozważenia, jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki na pokrycie wydatków.

Kredyt pod zastaw domu

Pożyczka pod zastaw domu pozwala również uzyskać gotówkę na opłacenie ulepszeń domu lub innych wydatków, zaciągając pożyczkę pod kapitał własny, który zbudowałeś w domu. Czasami nazywane drugim kredytem hipotecznym, pożyczki pod zastaw domu są wypłacane jednorazowo.

Pamiętaj, że nie będziesz w stanie wielokrotnie pożyczać pieniędzy na pokrycie bieżących wydatków, tak jak w przypadku HELOC.

Refinansowanie gotówkowe

Dzięki refinansowaniu w formie wypłaty zastępujesz istniejący kredyt hipoteczny nowym, większym kredytem i zachowujesz różnicę w gotówce do wykorzystania. Będziesz miał tylko jedną pożyczkę do spłaty zamiast dwóch, ale zazwyczaj powinieneś rozważyć tę opcję tylko wtedy, gdy możesz uzyskać niższe oprocentowanie swojego głównego kredytu hipotecznego. Zwykle będziesz musiał ponownie zapłacić koszty zamknięcia.

Pożyczka osobista

Ponieważ pożyczki osobiste są często niezabezpieczone, zazwyczaj mają wyższe oprocentowanie niż HELOC. Wypłacane są jednorazowo, więc nie będziesz mógł pożyczać wielokrotnie.

Mogą jednak obejmować mniejsze kwoty pożyczek niż HELOC, więc mogą być dobrą opcją w przypadku mniejszych, jednorazowych wydatków.

Czy banki nie oferują już HELOC?

To zależy od banku. Wiele instytucji finansowych w dalszym ciągu oferuje HELOC kwalifikującym się klientom.

Jednak niektóre znane banki, w tym Chase, Wells Fargo i Citi, przestały przyjmować wnioski o HELOC. Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem HELOC, skontaktuj się z preferowanym bankiem, aby dowiedzieć się, czy jest on dostępny.

Nasza metodologia: Jak wybraliśmy te HELOC

Przeanalizowaliśmy kilkunastu pożyczkodawców HELOC, aby wybrać nasze najlepsze typy. Wzięliśmy pod uwagę takie czynniki, jak dostępność, obniżki stawek, nagrody, kwoty pożyczek, opcje finansowania, proces składania wniosków, opłaty i inne funkcje, które mogą być atrakcyjne dla osoby rozważającej HELOC.


O autorze: Jennifer Brozic jest niezależną pisarką zajmującą się usługami finansowymi, posiadającą tytuł licencjata z dziennikarstwa uzyskany na Uniwersytecie Maryland oraz tytuł magistra w zakresie zarządzania komunikacją na Uniwersytecie Towson. Ona jest zaangażowana… Przeczytaj więcej.

About The Author

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :