Prawnik Spółek i Przedsiębiorstw

Prawnik Spółek i Przedsiębiorstw Informacje ogólne nt

young woman shaking hands and greeting two people

Pierwsza recenzja kredytu hipotecznego w banku federalnym: 4 rzeczy, które warto wiedzieć

/
/
/
8258 Views
Uwaga redakcyjna: Intuit Credit Karma otrzymuje wynagrodzenie od zewnętrznych reklamodawców, ale nie ma to wpływu na opinie naszych redaktorów. Nasi zewnętrzni reklamodawcy nie sprawdzają, nie zatwierdzają ani nie popierają naszych treści redakcyjnych. Informacje o produktach finansowych nieoferowanych w Credit Karma zbierane są niezależnie. Nasze treści są zgodne z naszą najlepszą wiedzą w momencie ich publikacji.

Pierwsze kredyty hipoteczne Federal Bank w skrócie

 • Pożyczki konwencjonalne: Tak
 • Pożyczki FHA: Tak
 • Pożyczki VA: Tak
 • Refinansowanie: Tak
 • Pożyczka Jumbo: Tak
 • Regulowane stawki: Tak
 • Stałe stawki: Tak

Chociaż First Federal Bank działa głównie na południowym wschodzie, oferuje klientom w całym kraju różnorodne kredyty mieszkaniowe. Dostępne opcje obejmują programy z niskim wkładem własnym, kredyty hipoteczne na budowę i na stałe oraz pożyczki typu jumbo dla osób chcących kupić nieruchomości o dużej wartości.

Plusy

 • Kilka opcji płatności z niską zaliczką lub bez niej
 • Opcje dla domów produkowanych i pożyczek specjalistycznych
 • Poradniki i zasoby dla osób kupujących dom po raz pierwszy

Cons

 • Ograniczony ślad fizyczny
 • Brak przejrzystości w zakresie stawek i opłat
 • Brak opcji na zakup kapitału własnego

4 rzeczy, które warto wiedzieć o pożyczce First Federal Bank

1. Ma kilka opcji kredytu hipotecznego

Oprócz powszechnie stosowanych konwencjonalnych kredytów hipotecznych, First Federal Bank oferuje kilka innych opcji kredytów mieszkaniowych.

 • Programy z niskim wkładem własny — Dla tych, którzy chcą kupić dom z niskim wkładem własnym – lub w ogóle bez wkładu własnego – First Federal Bank udziela pożyczek w ramach Federal Housing Administration, czyli FHA, Departamentu Spraw Weteranów Stanów Zjednoczonych, czyli VA i Departamentu Rolnictwa USA, lub USDA, programy. W zależności od programu możesz kwalifikować się do kredytu hipotecznego z wkładem własnym w wysokości od 0% do 3,5% ceny zakupu.
 • Kredyty hipoteczne budowlane na stałe — Jeśli budujesz nowy dom, First Federal Bank zapewnia kredyt hipoteczny na budowę na stałe. Ten rodzaj kredytu pozwala na połączenie finansowania budowy i finansowania hipotecznego w jeden kredyt z jednym terminem spłaty.
 • Zakupy do domu wyprodukowanego — Znalezienie finansowania dla domów produkowanych lub modułowych może być wyzwaniem. Niektóre banki zabraniają korzystania z niektórych programów hipotecznych na zakup produkowanych domów. Ale First Federal Bank oferuje finansowanie domów produkowanych i modułowych z dostępnymi opcjami, w tym pożyczkami FHA, VA i pożyczkami konwencjonalnymi.

2. Szczegóły dotyczące stawek i opłat są skąpe

Wielu pożyczkodawców, w tym duże banki, podaje aktualne oprocentowanie kredytów hipotecznych i opłaty na swoich stronach internetowych. Reklamowane stawki są zazwyczaj przeznaczone dla osób o określonych profilach kredytowych i określonych kwotach pożyczek, ale oferty mogą dać klientom pojęcie, jakich stawek i opłat się spodziewać.

First Federal Bank nie zamieszcza na swojej stronie internetowej żadnych informacji na temat swoich stóp procentowych ani opłat. Jedynym sposobem uzyskania tych danych jest wypełnienie wniosku lub skontaktowanie się z doradcą kredytowym, więc porównywanie ofert będzie wymagało dodatkowej pracy.

3. Oddziały znajdują się tylko w niektórych stanach

Chociaż First Federal Bank udziela pożyczek klientom w całym kraju, ma oddziały tylko w kilku stanach. Siedziba banku znajduje się na Florydzie, ma 25 oddziałów na południowym wschodzie i centra operacyjne na środkowym zachodzie.

Brak fizycznego śladu może być frustrujący dla osób, które chcą osobiście spotkać się ze specjalistą ds. pożyczek i nie mieszkają w pobliżu oddziału First Federal Bank.

4. Niedawno przejął dział kredytów hipotecznych od BNC National Bank

W czerwcu 2023 r. First Federal Bank przejął dział kredytów hipotecznych BNC National Bank. Dzięki przejęciu First Federal Bank przejął obsługę istniejących kredytów hipotecznych BNC. Wcześniej First Federal Bank udzielał pożyczek w swoich lokalizacjach na Florydzie, w stanie Georgia i Wisconsin.

Przejęcie działu kredytów hipotecznych BNC umożliwi także First Federal obsługę klientów z oddziałów BNC w Arizonie, Illinois, Kansas i Północnej Dakocie.

Dla kogo jest dobry kredyt hipoteczny First Federal Bank?

Kredyty hipoteczne First Federal Bank są najlepsze dla osób, które chcą spersonalizowanej, osobistej pomocy i kupują dom na południowym wschodzie. Bank ma 25 oddziałów w południowych stanach, a klienci mogą spotkać się ze specjalistami ds. pożyczek w lokalnych oddziałach – to przydatna korzyść dla osób kupujących dom po raz pierwszy, które potrzebują dodatkowych wskazówek.

Może to być również dobre rozwiązanie dla osób, które miały trudności ze znalezieniem finansowania na domy produkowane, modułowe lub specjalistyczne. First Federal Bank oferuje szeroką gamę produktów kredytowych dla różnych typów nieruchomości, od domów produkowanych po luksusowe rezydencje.

First Federal Bank udostępnia ograniczone informacje na temat swoich pożyczek online, dlatego będziesz musiał współpracować ze specjalistą ds. pożyczek, aby omówić opcje pożyczki, uprawnienia i wymagania dotyczące zaliczki. Jeśli szukasz całkowicie cyfrowego doświadczenia, First Federal Bank może nie być dla Ciebie właściwym pożyczkodawcą.

Jak ubiegać się o pożyczkę First Federal Bank

Wymagania kwalifikacyjne dla kredytów mieszkaniowych różnią się w zależności od rodzaju kredytu. Jednak First Federal Bank nie ujawnia wymagań dotyczących minimalnego dochodu, kredytu ani stosunku długu do dochodu w przypadku żadnej ze swoich pożyczek. Nie ma również narzędzia do wstępnej kwalifikacji, więc nie ma możliwości sprawdzenia, czy kwalifikujesz się online.

Jeśli chcesz zobaczyć szczegóły pożyczki lub dowiedzieć się, ile możesz pożyczyć, musisz skontaktować się ze specjalistą ds. pożyczek First Federal Bank. Będą potrzebować informacji o Twoich dochodach, zadłużeniu i zatrudnieniu. Możesz złożyć wniosek o kredyt hipoteczny online, ale w celu dokończenia procesu będziesz musiał skontaktować się ze specjalistą ds. pożyczek.

First Federal Bank posiada listę kontrolną dokumentów potrzebnych do wypełnienia wniosku. Na liście znajdują się następujące dokumenty:

 • Odcinki wypłat z ostatnich 30 dni
 • Formularze W-2 z ostatnich dwóch lat
 • Aktualne prawo jazdy lub paszport
 • Wyciągi bankowe z ostatnich trzech miesięcy, w tym rachunki oszczędnościowe, rozliczeniowe i inwestycyjne
 • Jeśli korzystasz z pieniędzy otrzymanych w prezencie, będziesz potrzebować listu, dowodu przelewu i dowodu wypłaty
 • Jeśli prowadzisz działalność na własny rachunek, wypełnione zeznania podatkowe z ostatnich dwóch lat oraz rachunek zysków i strat firmy za bieżący rok

Nie jesteś pewien, czy First Federal Bank jest dla Ciebie odpowiedni? Rozważ te alternatywy.

Jeśli chcesz rozejrzeć się za pożyczką, staraj się ograniczać zapytania kredytowe do ograniczonego okna czasowego. Chociaż dokładny czas różni się w zależności od modelu punktacji, zazwyczaj masz od 14 do 45 dni na zakupy. Zapytania twarde zrealizowane dla jednego rodzaju pożyczki w tym oknie są liczone jako pojedyncze zapytanie.

Zanim przejdziesz dalej z First Federal Bank, zapoznaj się z innymi opcjami, takimi jak te alternatywy.

 • Lepsza Lepiej jest to rozważyć, jeśli chcesz móc obsłużyć każdą część procesu hipotecznego online.
 • Pościg Jeśli kupujesz dom po raz pierwszy, Chase oferuje specjalne opcje kredytu hipotecznego z niskimi wymaganiami dotyczącymi wkładu własnego. Niektórzy pożyczkobiorcy mogą kwalifikować się do dotacji na pokrycie części kosztów zamknięcia i opłat.

O autorze: Kat Tretina jest pisarką zajmującą się finansami osobistymi, posiadającą tytuł magistra w dziedzinie komunikacji na Uniwersytecie West Chester w Pensylwanii. Ma obsesję na punkcie wielu pobocznych zajęć i skupia się na pomaganiu ludziom w spłacaniu… Czytaj więcej.

About The Author

 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Pinterest

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :