Prawnik Spółek i Przedsiębiorstw

Prawnik Spółek i Przedsiębiorstw Informacje ogólne nt

Woman talks with salesperson at a car shop.

Przegląd automatycznej refinansowania pożyczek Gravity

/
/
/
46 Views
Uwaga redakcyjna: Intuit Credit Karma otrzymuje wynagrodzenie od zewnętrznych reklamodawców, ale nie ma to wpływu na opinie naszych redaktorów. Nasi zewnętrzni reklamodawcy nie sprawdzają, nie zatwierdzają ani nie popierają naszych treści redakcyjnych. Informacje o produktach finansowych nieoferowanych w Credit Karma zbierane są niezależnie. Nasze treści są zgodne z naszą najlepszą wiedzą w momencie ich publikacji.

Odpowiedź redaktorów: Refinansowanie pożyczka samochodowa za pośrednictwem Gravity Lending może być dobrą opcją dla osób zainteresowanych procesem refinansowania online bez opłat. Refinansowanie za pośrednictwem Gravity Lending może również pozwolić na pominięcie trzech miesięcznych płatności na początku okresu pożyczki, co może być pomocne, jeśli brakuje Ci gotówki. Ale jeśli masz aktualne saldo kredytu mniejsze niż 10 000 USD, musisz poszukać gdzie indziej.


Kredyty samochodowe Gravity Lending w skrócie

Rozpoczęcie kwietnia 5,99%
Minimalna kwota kredytu 10 000 dolarów
Warunki pożyczki 25-84 miesiące
Wymagana minimalna zdolność kredytowa Nie ujawnione
Opłaty za pożyczkę Nic
Kara za przedpłatę Różni się w zależności od pożyczkodawcy partnerskiego
Dostępność Wszystkie 50 stanów
Możliwość ubiegania się o wstępną kwalifikację lub wstępne zatwierdzenie? Kwalifikacja wstępna
Jak aplikować Online lub przez telefon

Plusy

 • Brak opłat za pożyczkę
 • Współpracuje z partnerami pożyczkowymi, aby znaleźć konkurencyjne stawki
 • Możliwość opóźnienia płatności do 90 dni
 • Możliwość wstępnej kwalifikacji dzięki miękkiemu zaciągnięciu kredytu

Cons

 • Musi mieć saldo kredytu wynoszące co najmniej 10 000 USD
 • Kwalifikacja do najniższej RRSO wymaga nowszego pojazdu i 750 punktów kredytowych

Co musisz wiedzieć o pożyczkach samochodowych Gravity Lending

Gravity Lending nie jest bezpośrednim pożyczkodawcą — współpracuje z różnymi instytucjami finansowymi, aby oferować produkty do refinansowania samochodu online. Gravity Lending nie pobiera opłat i reklamuje stawki tak niskie, jak 5,99% APR, chociaż najniższe stawki są zarezerwowane dla osób z doskonałymi wynikami kredytowymi (co najmniej 750) i pojazdem z roku modelowego 2016 lub nowszego.

Specjalizuje się w refinansowaniu samochodów

Gravity Lending oferuje zarówno tradycyjną, jak i gotówkową refinansowanie samochodu, a także pożyczki na wykup leasingowy. Firma nie oferuje obecnie tradycyjnych kredytów samochodowych.

Kredytobiorcy mogą odroczyć spłatę aż do 90 dni

Gravity Lending umożliwia pożyczkobiorcom pominięcie płatności przez 90 dni po zamknięciu pożyczki, co może być korzystne dla osób poszukujących elastyczności finansowej w krótkim okresie. Pamiętaj tylko, aby sprawdzić, czy w tym okresie będziesz nadal naliczać odsetki od pożyczki.

Ograniczenia dotyczące kwalifikujących się pojazdów

Gravity Lending oferuje wyłącznie pożyczki na auto refinansowanie z saldem wynoszącym 10 000 USD lub więcej. Ponadto firma nie oferuje kredytów refinansowych na samochody o przebiegu powyżej 200 000 mil. Jeśli jesteś zainteresowany refinansowaniem poza tymi parametrami, będziesz musiał szukać gdzie indziej.

Bliższe spojrzenie na kredyty samochodowe Gravity Lending

Jeśli zastanawiasz się nad złożeniem wniosku o pożyczkę refinansową na auto za pośrednictwem Gravity, oto kilka dodatkowych szczegółów, które warto poznać:

 • Możesz uzyskać wstępną kwalifikację dzięki miękkiemu zapytaniu kredytowemu za pośrednictwem Gravity Lending. Jeśli posiadasz wstępne kwalifikacje i zdecydujesz się kontynuować z ofertą, wybrany przez Ciebie pożyczkodawca przeprowadzi trudne zapytanie w celu sprawdzenia informacji w ramach procesu składania wniosku o pożyczkę, co będzie miało wpływ na Twój kredyt.
 • Możesz dodać lub usunąć współkredytobiorcę podczas refinansowania kredytu samochodowego za pomocą Gravity Lending. Dodanie współkredytobiorcy może zwiększyć Twoje szanse na zatwierdzenie i umożliwić uzyskanie lepszej stawki i warunków. Gravity Lending może również usunąć współkredytobiorcę, za jego zgodą, z poprzedniego kredytu samochodowego, jeśli ma to sens dla obu stron.
 • Za dodatkową opłatą Gravity Lending oferuje produkty zaprojektowane w celu ochrony Twojego samochodu i kredytu. Produkty obejmują gwarantowaną ochronę majątku (GAP), ochronę przed utratą wartości, ochronę zadłużenia pojazdu, umowy serwisowe pojazdów i plany ochrony pojazdów.

Jak ubiegać się o pożyczkę w Gravity Lending

Możesz wstępnie zakwalifikować się do automatycznej refinansowania za pośrednictwem Gravity Lending online lub przez telefon. Aby otrzymać wycenę, nie jest wymagany numer ubezpieczenia społecznego. Możesz spodziewać się następujących elementów:

 • Imię i nazwisko oraz dane kontaktowe
 • Data urodzenia
 • Rok pojazdu, marka, model, przebieg i wyposażenie
 • Aktualne saldo kredytu
 • Spłata kredytu hipotecznego/czynszu

Będziesz także potrzebować dowodu zatrudnienia i dochodów, dowodu zamieszkania, dowodu ubezpieczenia i informacji o pojeździe, w tym numeru VIN. Jeśli zostaniesz zatwierdzony, zobaczysz oferty pożyczkodawców w sieci Gravity Lending i wybierz jedną. Następnie pożyczkodawca zakończy z Tobą proces składania wniosku.

Często zadawane pytania dotyczące automatycznej refinansowania Gravity Lending

Jak działa pożyczka grawitacyjna?

Gravity Lending to agregator refinansowań samochodowych, który łączy potencjalnych pożyczkobiorców z pożyczkodawcami. Po wypełnieniu wniosku o pożyczkę refinansową firma skontaktuje Cię z pożyczkodawcami, którzy mogą pomóc w refinansowaniu pojazdu.

Jakie są wady refinansowania samochodu?

Po zaakceptowaniu oferty automatycznego refinansowania pożyczkodawca zazwyczaj mocno zaciągnie Twój kredyt, tymczasowo obniżając Twoją zdolność kredytową. W zależności od wybranych warunków pożyczki możesz płacić wyższą miesięczną stawkę lub więcej odsetek przez cały okres trwania pożyczki.

Gdzie ma swoją siedzibę Gravity Lending?

Siedziba Gravity Lending znajduje się w Austin w Teksasie.

Nie jesteś pewien, czy pożyczka grawitacyjna jest dla Ciebie odpowiednia? Rozważ te alternatywy.

 • OceńGenius: RateGenius może być dobrym rozwiązaniem, jeśli szukasz pomocy w zarządzaniu procesem refinansowania.
 • Płatność automatyczna: Ta platforma pożyczkowa może być idealna, jeśli chcesz mieć niską RRSO i możesz się zakwalifikować.

O autorze: David Heiling jest redaktorem przypisującym w Credit Karma, specjalizującym się w ubezpieczeniach komunikacyjnych i kredytach samochodowych. Stara się, aby sprawność finansowa była dostępna i możliwa do odniesienia dla ludzi na wszystkich etapach ich finansowej podróży. Przeczytaj więcej.

About The Author

 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Pinterest

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :