Prawnik Spółek i Przedsiębiorstw

Prawnik Spółek i Przedsiębiorstw Informacje ogólne nt

Refilling the car. A refueling valve is inserted into the fuel filler neck. White car at gas station being filled with fuel

Przegląd ubezpieczenia samochodu Encompass | Intuicyjna karma kredytowa

/
/
/
310 Views
Uwaga redakcyjna: Intuit Credit Karma otrzymuje wynagrodzenie od zewnętrznych reklamodawców, ale nie ma to wpływu na opinie naszych redaktorów. Nasi zewnętrzni reklamodawcy nie sprawdzają, nie zatwierdzają ani nie popierają naszych treści redakcyjnych. Informacje o produktach finansowych nieoferowanych w Credit Karma zbierane są niezależnie. Nasze treści są zgodne z naszą najlepszą wiedzą w momencie ich publikacji.

Odpowiedź redaktorów: Ubezpieczenie samochodu Encompass może być dobrym rozwiązaniem dla młodszych kierowców, którzy chcą zarobić na zniżkach lub osób zainteresowanych zakupem swoich kluczowych produktów ubezpieczeniowych w tej samej firmie. Polisy Encompass są wystawiane wyłącznie za pośrednictwem sieci niezależnych agentów, więc jeśli interesuje Cię ubezpieczenie online, możesz poszukać gdzie indziej.


Obejrzyj ubezpieczenie samochodu w skrócie

Dostępność Dostępne w 40 stanach i Waszyngtonie
Oceny zadowolenia klientów JD Power Nie wymienione
Jak uzyskać wycenę ubezpieczenia Za pośrednictwem agenta
Jak złożyć reklamację Za pośrednictwem całodobowej infolinii

Plusy

 • Kilka możliwych możliwości rabatów
 • Może być dobrym rozwiązaniem dla rodzin z nastoletnimi kierowcami
 • Polisa EncompassOne łączy w sobie kilka ubezpieczeń

Cons

 • Niedostępne w każdym stanie

Co musisz wiedzieć o ubezpieczeniu samochodowym Encompass

Encompass, spółka zależna Allstate, to jedna z największych firm ubezpieczeniowych, której polisy sprzedawane są wyłącznie przez niezależnych agentów.

Oferuje polisy ubezpieczeniowe domu i samochodu, a także inne produkty ubezpieczeniowe, w tym ubezpieczenia biznesowe, ubezpieczenia motocykli, ubezpieczenia samochodów kempingowych, ubezpieczenia łodzi i jednostek pływających oraz ochronę przed kradzieżą tożsamości.

Polisa EncompassOne jest dostępna w trzech różnych poziomach ochrony i oferuje kompleksowy pakiet ubezpieczeń.

Może być dobrą opcją dla nastoletnich kierowców

Encompass oferuje kilka funkcji ubezpieczeniowych, które mogą być pomocne dla młodszych kierowców, w tym nieograniczone przebaczenie wypadków i zniżki dla uczniów, którzy uzyskują dobre oceny. Kierowcy poniżej 21 roku życia, którzy mają faktyczne doświadczenie i ukończyli kurs nauki jazdy oraz studenci, którzy nie mają pojazdu w szkole oddalonej o co najmniej 160 km od domu, również kwalifikują się do zniżek.

Polisa EncompassOne łączy w sobie kilka ubezpieczeń w ramach jednego pakietu

Polisa EncompassOne to polisa pakietowa obejmująca ubezpieczenie domu, samochodu i innego mienia osobistego. Opcja ta może uprościć proces ubezpieczenia poprzez połączenie składek i odliczeń u jednego agenta. Ponadto klienci mogą wybrać limity ochrony i funkcje pakietu ubezpieczenia odpowiadającego ich potrzebom.

Niedostępne w każdym stanie

Encompass nie oferuje obecnie produktów ubezpieczeniowych w każdym stanie, dlatego przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z Encompass należy sprawdzić u ubezpieczyciela, czy oferuje on ochronę w Twoim stanie.

Ubezpieczenie samochodowe oferowane przez Encompass

Encompass oferuje ubezpieczenia komunikacyjne na trzech poziomach — specjalnym, luksusowym i elitarnym. Oprócz podstawowego ubezpieczenia od kolizji i odpowiedzialności cywilnej, polisy Encompass oferują opcjonalne funkcje, w tym wymianę samochodu na nowy, umorzenie wypadku, pokrycie luk w kredytach/leasingach i pomoc drogową.

Zniżki na ubezpieczenie samochodu oferowane przez Encompass

Kierowcy mogą również kwalifikować się do szerokiej gamy zniżek na ubezpieczenie samochodu w Encompass, w tym:

 • Bonus za bezpieczny kierowca
 • Rabat obowiązujący w przyszłości
 • Automatyczna zniżka za płatność
 • Rabat na nowy samochód
 • Zniżki dla właścicieli domów
 • Dobry rabat dla płatnika
 • Zniżka dla kierowców defensywnych
 • Zniżka na hamulce przeciwblokujące
 • Zniżka na urządzenie zabezpieczające przed kradzieżą
 • Zniżka na pasywny system bezpieczeństwa

Często zadawane pytania dotyczące ubezpieczenia samochodu Encompass

Do kogo należy ubezpieczenie Encompass?

Encompass jest spółką zależną Allstate od 1999 roku.

Czy ubezpieczenie Encompass jest niestandardowe?

Wydaje się, że Encompass nie oferuje niestandardowego ubezpieczenia samochodu dla kierowców wysokiego ryzyka. Możesz jednak współpracować z niezależnym agentem, aby zbudować plan ubezpieczenia odpowiadający Twoim konkretnym potrzebom.

Jak długo istnieje ubezpieczenie Encompass?

Firma, która ostatecznie przekształciła się w Encompass, rozpoczęła sprzedaż ubezpieczeń w 1897 roku. Oficjalnie stała się firmą ubezpieczeniową Encompass w latach 90-tych.

Nie jesteś pewien, czy ubezpieczenie samochodu Encompass jest dla Ciebie odpowiednie? Rozważ te alternatywy.

 • Wzajemna Wolność Jeśli jesteś dobrym kierowcą, możesz zaoszczędzić nawet 40% na ubezpieczeniu samochodu, rejestrując się w firmowym programie ubezpieczeń RightTrack opartym na użytkowaniu.
 • Geico Ta firma ubezpieczeniowa może być idealna, jeśli szukasz sposobu na połączenie wielu polis ubezpieczeniowych w ramach jednego dostawcy.

O autorze: Sarah Sidlow jest niezależną pisarką i redaktorką mieszkającą w pobliżu Detroit. Uzyskała tytuł magistra dziennikarstwa na Uniwersytecie Georgetown. Prace Sary ukazały się w luksemburskiej gazecie ogólnokrajowej Washington City Paper… Przeczytaj więcej.

About The Author

 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Pinterest

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :