Prawnik Spółek i Przedsiębiorstw

Prawnik Spółek i Przedsiębiorstw Informacje ogólne nt

Woman sits at island, working on computer

Recenzja Huntington HELOC | Intuicyjna karma kredytowa

/
/
/
40 Views
Uwaga redakcyjna: Intuit Credit Karma otrzymuje wynagrodzenie od zewnętrznych reklamodawców, ale nie ma to wpływu na opinie naszych redaktorów. Nasi zewnętrzni reklamodawcy nie sprawdzają, nie zatwierdzają ani nie popierają naszych treści redakcyjnych. Informacje o produktach finansowych nieoferowanych w Credit Karma zbierane są niezależnie. Nasze treści są zgodne z naszą najlepszą wiedzą w momencie ich publikacji.

Huntington HELOC w skrócie

Stawka stała lub zmienna: Obydwa

Jak wypłacić środki: Karta, czeki, wypłaty osobiste, przelewy bankowe

Opłata inicjacyjna: NIE

Stosunek kredytu do wartości: Nie ujawnia

Czas na finansowanie: Nie ujawnia

Huntington Bank to bank regionalny oferujący różnorodne produkty i usługi bankowe, takie jak pożyczki, ubezpieczenia, produkty inwestycyjne i inne. Bank oferuje linie kredytowe pod zastaw domu, czyli HELOC, w 17 stanach.

Plusy

 • Przejrzystość stóp procentowych
 • Umożliwia konwersje ze stałą stawką
 • Może oferować zniżki

Cons

 • Niedostępne w całym kraju
 • Brak przejrzystości w zakresie kryteriów kwalifikowalności
 • Konwersje o stałym oprocentowaniu mogą wymagać opłaty

3 rzeczy, które warto wiedzieć o Huntington HELOC

Jeśli zastanawiasz się nad HELOC w Huntington Bank, oto niektóre z głównych funkcji, które należy wziąć pod uwagę przed złożeniem wniosku.

1. Możesz porównać stawki bez aplikowania

Jeśli wpiszesz swój kod pocztowy na stronie internetowej Huntington, będziesz mógł zobaczyć zakresy stóp procentowych w zależności od kwoty, którą planujesz pożyczyć. Dzięki temu możesz porównać możliwe stawki bez konieczności składania pełnego wniosku.

Ponadto, chociaż początkowa stopa procentowa będzie zmienna, masz możliwość zamiany części lub całości salda na stałą stopę ze stałym harmonogramem spłat. Stopa stała będzie zawsze wyższa niż stopa zmienna, ale jeśli stopy procentowe wzrosną, może to również zapobiec wzrostowi stopy procentowej. Uwaga: aby przeliczyć stawkę, musisz osobiście udać się do oddziału Huntington – a w zależności od tego, gdzie mieszkasz, za przeliczenie może wiązać się opłata w wysokości 75 USD.

2. Przejrzystość warunków jest mieszana

Strona internetowa banku ujawnia niektóre ważne terminy, z którymi warto się zapoznać, porównując dostępne opcje. Na przykład podaje niektóre koszty zamknięcia i roczną opłatę w wysokości 60 USD (50 USD w Minnesocie).

Jednak witryna pożyczkodawcy nie zawiera szczegółowych informacji na temat tego, czego potrzebujesz, aby uzyskać zgodę – na przykład wymaganej minimalnej oceny zdolności kredytowej, minimalnej i maksymalnej kwoty pożyczki, a nawet maksymalnego stosunku pożyczki do wartości, jaki możesz mieć. . Nie jest również jasne, ile czasu zajmie zamknięcie pożyczki po rozpoczęciu procesu składania wniosku.

3. Dostępność jest ograniczona do kilku stanów

Konta HELOC pożyczkodawcy są dostępne tylko w 17 stanach, w tym w Arizonie, Kolorado, Connecticut, Illinois, Indianie, Kentucky, Michigan, Minnesocie, Karolinie Północnej, Dakocie Północnej, Ohio, Pensylwanii, Rhode Island, Dakocie Południowej, Tennessee, Wirginii Zachodniej i Wisconsin.

Jakiej zdolności kredytowej potrzebuję, aby zakwalifikować się do HELOC?

Huntington Bank nie podaje minimalnej zdolności kredytowej. Ale zazwyczaj potrzebujesz wyniku w połowie 600. lub wyższego, aby uzyskać zgodę na HELOC. Oprócz Twojej zdolności kredytowej pożyczkodawcy wezmą również pod uwagę Twoją historię kredytową, dochody, inne długi, stosunek kredytu do wartości Twojej nieruchomości i inne czynniki.

Dla kogo przeznaczony jest Huntington HELOC?

Huntington HELOC może być dobrym rozwiązaniem dla kogoś, kto mieszka w stanie, w którym znajduje się oddział Huntington Bank i może chcieć zamienić swoje saldo na stałą stopę procentową. Warto również rozważyć, czy potrzebujesz elastyczności w dostępie do swoich środków.

Ponieważ jednak wiele warunków pożyczkodawcy dotyczących HELOC nie zostało ujawnionych, możesz nie wiedzieć, czy jest to odpowiednie rozwiązanie, chyba że złożysz wniosek i uzyskasz pełne szczegóły.

Jak ubiegać się o Huntington HELOC

Huntington nie podaje szczegółowych informacji na temat kwalifikowania się do programu HELOC, ale nadal możesz sprawdzić potencjalne stawki i złożyć wniosek za pośrednictwem strony internetowej banku. W trakcie procesu możesz zostać poproszony o przedstawienie dokumentacji potwierdzającej Twoje dochody i inne szczegóły dotyczące wniosku.

Nie jesteś pewien, czy Huntington jest dla Ciebie odpowiedni? Rozważ te alternatywy.

 • Bank AmerykiBank ten oferuje szerszą dostępność w całym kraju, a za konwersję kredytu na kredyt o stałym oprocentowaniu nie jest pobierana żadna opłata.
 • Postać Ten pożyczkodawca oferuje internetowe HELOC z elastycznymi warunkami i szybkim finansowaniem.

O autorze: Ben Luthi jest niezależnym pisarzem zajmującym się finansami osobistymi i ekspertem w dziedzinie kart kredytowych. Uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem i finansów na Uniwersytecie Brighama Younga. Oprócz Credit Karma możesz znaleźć jego… Czytaj więcej.

About The Author

 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Pinterest

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :