Prawnik Spółek i Przedsiębiorstw

Prawnik Spółek i Przedsiębiorstw Informacje ogólne nt

Young woman sits on a couch looking over finances.

Recenzja LoanDepot HELOC: Finansowanie w 3 tygodnie

/
/
/
41 Views
Uwaga redakcyjna: Intuit Credit Karma otrzymuje wynagrodzenie od zewnętrznych reklamodawców, ale nie ma to wpływu na opinie naszych redaktorów. Nasi zewnętrzni reklamodawcy nie sprawdzają, nie zatwierdzają ani nie popierają naszych treści redakcyjnych. Informacje o produktach finansowych nieoferowanych w Credit Karma zbierane są niezależnie. Nasze treści są zgodne z naszą najlepszą wiedzą w momencie ich publikacji.

LoanDepot HELOC w skrócie

 • Stawka stała lub zmienna: Zmienny
 • Jak wypłacić środki: ACH/przewód
 • Opłata inicjacyjna: Do 5%
 • Stosunek kredytu do wartości: Nie ujawnione
 • Czas na finansowanie: Niecałe trzy tygodnie

LoanDepot działa od 2010 roku. Wcześniej skupiała się na kredytach hipotecznych na cele mieszkaniowe, jednak w 2022 roku wprowadziła na rynek nową linię kredytową pod zastaw domu, czyli HELOC. LoanDepot oferuje kwoty HELOC od 35 000 do 250 000 dolarów.

Plusy

 • Zamknięcie już za trzy tygodnie
 • Sprawdź swoją stawkę bez wpływu na zdolność kredytową
 • Płatności wyłącznie odsetkowe przez pierwsze 10 lat (z wyjątkiem Teksasu)

Cons

 • Pobiera opłaty początkowe
 • Niedostępne we wszystkich stanach
 • Brak opcji ze stałym oprocentowaniem


5 rzeczy, które warto wiedzieć o LoanDepot HELOC

Zanim złożysz wniosek o LoanDepot HELOC, musisz poznać kilka szczegółów.

1. Możesz przeglądać stawki bez wpływu na swój kredyt

Dzięki LoanDepot możesz sprawdzić swoje uprawnienia i zobaczyć potencjalne stawki online. Według firmy otrzymanie wyceny zajmuje tylko kilka minut, a proces ten nie wpływa na Twoją zdolność kredytową.

2. LoanDepot HELOC mają jeden okres obowiązywania

Wszystkie LoanDepot HELOC mają 30-letnie warunki. Jeśli otrzymasz HELOC za pośrednictwem LoanDepot, możesz dokonywać płatności tylko odsetkowych przez pierwsze 10 lat (z wyjątkiem Teksasu). Przez pozostałe 20 lat będziesz spłacać pełne odsetki i kwotę główną. Konta HELOC firmy LoanDepot mają trzyletni okres pobierania w ramach 10-letniego okresu spłaty obejmującego wyłącznie odsetki.

3. LoanDepot HELOC mają zmienne stawki

Niektóre banki oferują HELOC o stałym oprocentowaniu. HELOC o stałym oprocentowaniu może być atrakcyjny, ponieważ stawka nigdy się nie zmienia, więc nie musisz się martwić inflacją lub zmianami rynkowymi, które mogą potencjalnie zwiększyć Twoje miesięczne płatności.

Ale LoanDepot nie ma takiej opcji. Jego HELOC są zmienne, a maksymalna RRSO wynosi 18%. W przypadku stawki zmiennej Twoje płatności mogą zmieniać się w czasie – rosnąć (lub spadać) zgodnie ze stawką podstawową.

4. Proces HELOC nie jest w 100% cyfrowy

LoanDepot oferuje możliwość korzystania z aplikacji cyfrowych, bez konieczności odwiedzania oddziału banku. Jednak aplikacja HELOC nie jest całkowicie cyfrowa. Aby wypełnić wniosek, musisz osobiście skontaktować się z lokalnym notariuszem — zdalne poświadczenie notarialne online nie jest możliwe w LoanDepot.

5. LoanDepot HELOC nie są dostępne we wszystkich stanach

Produkt HELOC firmy LoanDepot nie jest dostępny w każdym stanie, dlatego przed wypełnieniem wniosku skontaktuj się z pożyczkodawcą, aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się w swojej lokalizacji.

Jak długo trzeba czekać na HELOC od LoanDepot?

W przypadku większości HELOC zamknięcie może zająć kilka tygodni. Dzięki HELOC LoanDepot możesz zamknąć transakcję w ciągu zaledwie trzech tygodni, w zależności od tego, czy wymagana jest pewna weryfikacja. Ten harmonogram może sprawić, że będzie to dobra opcja dla osób, które potrzebują stosunkowo szybkiego dostępu do funduszy HELOC.

Dla kogo jest przeznaczony LoanDepot HELOC?

LoanDepot HELOC może być dobrym rozwiązaniem dla właścicieli domów, którzy mają kapitał własny i potrzebują środków w ciągu kilku tygodni na pokrycie nieco pilnych wydatków. Ponieważ pożyczkodawca reklamuje terminy zamknięcia dla niektórych pożyczkobiorców w ciągu trzech tygodni, zwróć się do tego pożyczkodawcy, jeśli stosunkowo krótkie czasy zamknięcia LoanDepot wydają Ci się korzystne w porównaniu z innymi pożyczkodawcami.

Jak ubiegać się o LoanDepot HELOC

Aby ubiegać się o LoanDepot HELOC, wykonaj następujące kroki.

 1. Upewnij się, że masz wystarczający kapitał w swoim domu. Chociaż LoanDepot nie ujawnia swoich minimalnych wymagań kapitałowych, zazwyczaj musisz spłacić od 15% do 20% całkowitej wartości domu, aby zakwalifikować się do HELOC.
 2. Sprawdź swoje stawki. Możesz użyć narzędzia Sprawdź moją stawkę LoanDepot, aby wyświetlić potencjalne stawki bez wpływu na Twoją zdolność kredytową.
 3. Wypełnij wniosek. Jeśli warunki pożyczki Ci odpowiadają, możesz wypełnić wniosek online. LoanDepot poprosi Cię o szczegółowe informacje na temat Twojego domu, zatrudnienia i innych danych osobowych. Poprosi Cię również o zgodę na twardą kontrolę zdolności kredytowej.
 4. Odwiedź notariusza. Chociaż większość procesu składania wniosków odbywa się cyfrowo, przed zamknięciem HELOC należy osobiście udać się do notariusza.
 5. Poczekaj na zamknięcie. LoanDepot HELOC można zamknąć w ciągu zaledwie trzech tygodni. Następnie będziesz miał trzy lata na pobranie pieniędzy z HELOC.

Nie jesteś pewien, czy LoanDepot jest dla Ciebie odpowiedni? Rozważ te alternatywy.

 • Bank of America HELOC Dzięki Bank of America HELOC możesz uzyskać dostęp do 1 miliona dolarów.
 • Rysunek HELOC — Jeśli jesteś w trudnej sytuacji i potrzebujesz pieniędzy tak szybko, jak to możliwe, HELOC firmy Figura zapewnia finansowanie w ciągu zaledwie pięciu dni.

O autorze: Kat Tretina jest pisarką zajmującą się finansami osobistymi, posiadającą tytuł magistra w dziedzinie komunikacji na Uniwersytecie West Chester w Pensylwanii. Ma obsesję na punkcie wielu pobocznych zajęć i skupia się na pomaganiu ludziom w spłacaniu… Czytaj więcej.

About The Author

 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Pinterest

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :